Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky zápasů týmu Starších žáků "A" skupina E1A - krajský přebor Jihomoravského kraje:

Jaro 2011

 zápas: ze dne 4.6. 2011   FC Svratka Brno x FC Kyjov 1919

Konečný výsledek: 3:1

Výsledek poločas: 0:0

góly hosté: Čada

góly domácí: Langer, Havlín, Skotal

____________________________________________________________________

zápas: ze dne 29.5. 2011   Zbrojovka C x FC Svratka Brno 

Konečný výsledek: 0:3

Výsledek poločas: 0:3

góly hosté: Havlín 2x, Hodaň

______________________________________________________________________

 

zápas: ze dne 21.5. 2011   FC Svratka Brno x FC Moravský Krumlov

Konečný výsledek: 1:1

Výsledek poločas: 1:0

góly hosté: Houdek

góly domácí: Vlach

Dlouho očekávané utkání o první místo se odehrálo za pěkného slunečného dne pod dohledem asi stovky diváků. Utkání si nenechali ujít žádný z příznivců mládežnické kopané týmu FC Svratka Brno a přijelo i několik diváků z týmu soupeře. Bylo příjemné, že tak důležité utkání bylo plně obsazeno i z hlediska rozhodčích a poprvé na této úrovni jsme měli i "Pomezní" v černém, takže regulérnost maximálně zajištěna. Zápas jsme začali aktivně a postupně si získavali územní převahu, kluci bojovali a snažili se kombinací obejít vyspělé soupeře. Toto se postupně i dařilo, ačkoliv do vyložené šance a zakončení nás hostující obrana nepustila. Přesto se začal na naší straně množit počet rohů a standardek po kterých se zvyšovala naše naděje na gólový počin. Toto se nakonec podařilo chvíli před koncem první půli kdy po rohovém kopu nastal před brankou hostů závar a nakonec odražený míč uklidil k tyči Honza Vlach - 1:0.

V druhé půli se situace zásadně neměnila a dalo by se říct, že jsme měli pořád navrch. Fyzicky jsme tempo drželi se soupeřem, zvláště když jsme mohli oproti podzimnímu utkání střídat plně obsazenou lavičku. Fyzické vyhoření nenastalo, ale chyba se stejně přihodila i v naší obraně, kdy se soupeř v nakopnutém míči dostal do brejku a ačkoliv jej obránci ještě snažili křižovat, útočníku Houdkovi se podařilo poslat míč do brány - 1:1. Chybka se stala, ale utkání jsme měli rozhodnout lepší koncovkou, kdy hráči měli ještě několik velkých šancí, ať už právem neuznaný gól po zpětné přihrávce od Pavlíka na střílejícího Hodaně, nebo méně důrazná, ale dobře umístěná hlavička po rohovém kopu od Měchury T. Dlaší šance jsme oproti soupeři ještě měli, ale bez využití. Ano samozřejmě fotbal se hraje na góly, ale jsme rádi za předvedenou hru našeho týmu a maximální bojovnost a nsazení.

Takže pěkné utkání, ale zdaleka definitivně nerozhodlo o vítězi tohoto krajského přeboru, pořadí se tedy nemění - jen o skóre vedeme nad Moravským Krumlovem. Ještě nás čekají další čtyři utkání, kde nesmíme ztratit ani bod budeme-li chtít udržet první místo.

_________________________________________________________________

zápas: ze dne 14.5. 2011   SM Hodonín-Šardice x FC Svratka Brno

Konečný výsledek: 1:5

Výsledek poločas: 1:2

góly hosté: Havlín 2, Hodaň 2, Měchura Lukáš

góly domácí: Bíza

Trochu roztřesený začátek zápasu možná ovlivnil náš pozdní příjezd na hřiště hostů, ne naší vinou nemohl řidič autobusu najít naše hřiště v Žabinách, proto ten skluz. Ačkoliv jsme přijeli jen 10min před oficiálním zahájením zápasu, nakonec zpoždění činilo jen 14min. Domácí se ujali vedení po přímém kopu, kdy brankář nejprve bezpečně míč chytil, aby mu vzápětí při manipulaci vypadl. To už byla snadná branka pro domácího hráče Bízu, který to měl pak míči nejblíž a z malého vápna umístil míč pod břevno (mnoho nechybělo a mohl přestřelit). Takže se znovu opakovalo, že naší chybou jsme papírově slabšímu soupeři umožnili vedení. Tento stav i chvíli vydržel, kdy se domácí úporně bránili a nám se chvíli nedařila koncovka. Nicméně ještě v první polovině se nám podařilo vyrovnat a ještě jeden gól přidat, takže jsme do kabin šli již uklidněni, zvlášť když mimo góly jen v první půli zvonila dvakrát tyč a jednou břevno. Soupeř nebyl úplně bez šancí, ale jasně jsme jej postupně přestříleli.

Druhá půlka pokračovala tak jak skončila první a kluci dál chtěli střílet góly. Převaha sílila a góly taky, navíc nám to ulehčilo ještě vyloučení domácího obránce kdy po dvou žlutých odešel do šaten. Utkání kluci zvládli a zvýšili si skóre, což nám pomohlo udržet se na špici tabulky, právě o to skóre před Krumlovem. Příští kolo se bude hrát o první místo právě s M. Krumlovem, máme se na co těšit.

_______________________________________________________

zápas: ze dne 11.5. 2011   FK Blansko x FC Svratka Brno

Konečný výsledek: 2:2

Výsledek poločas: 1:1

góly hosté: Pavlík Jan, Havlín Dominik

góly domácí: Loula, Šíbl

Bohužel ne svou "vinou" jsme v tabulce bohudík opět první, a to díky prohranému zápasu našeho soka - Moravského Krumlova s Líšní. My jsme body taky ztráceli a to naposlední chvíli zachráněnou remízou s Blanskem. Zápas jsme rozehráli docela dobře, když hned v prvních minutách se nám podařilo vstřelit gól. Kdy kapitán to vzal na sebe a vedli jsme 1:0. Nicméně hned od začátku bylo vidět, že je soupeř připraven jak obsazováním vzadu a bezpečným odkopáváním balónů tak i aktivitou dopředu, kdy nás zejména levé křídlo zaměsnávalo velmi často a po jeho akci to vypadalo nebezpečně. Obrana se s tím snažila vypořádat ale  nertrvalo to dlouho a soupeř srovnal na 1:1. Za tohoto stavu se šlo i do kabin. Druhá půlka pokračovala bohužel ve stejném duchu, kdy kluci spíše vynechávali zálohu a často šel míč od obránců přímo na útočníky, ne však přesně tak aby to vedlo ke gólu. Naopak soupeř čím více začal ukazovat svoji sílu, což pak dokonce vyústilo v jeho gól cca 15min. před koncem. Nicméně kluci to nevzdali a snažili se zápas vyrovnat, což se nakonec v poslední minutě i podařilo a po závaru před soupeřovou bránou dorazil míč Ivo Langer.

_____________________________________________

 zápas: ze dne 7.5. 2011   FC Svratka Brno x FC Pálava Mikulov

Konečný výsledek: 6:1

Výsledek poločas: 1:1

góly domácí:Havlín 3, Langer 2, Měchura Lukáš

góly hosté: Šik

_____________________________________________

 

zápas: ze dne 1.5. 2011   SK Líšeň x FC Svratka Brno

Konečný výsledek: 2:2

Výsledek poločas: 1:1

góly hosté: Langer Ivo, Havlín Dominik

góly domácí: Trávníček 2x

_____________________________________________

 

zápas: ze dne 23.4. 2011   FC Svratka Brno  x  FC Dosta Bystrc .Kníničky B

Konečný výsledek: 8:0

Výsledek poločas: 5:0

góly domácí: Langer 4x; Měchura Tomáš, Vlach, Pavlík, Havlín

Zápas doma za krásného počasí se povedl ač oslabeni o čtyři hráče ze základního kádru převaha na hřišti byla znát. Dlouho to netrvalo a Honza Pavlík svým důrazem potrestal nedorozumnění brankáře s obráncem a ujali jsme se vedení 1:0. To nás pochopitelně uklidnilo a další góly následovaly a do poločasu to už bylo 5:0. V druhém poločase se nic významného nezmněnilo ikdyž se nachvíli zdálo, že se góly zasekly k záveru půlky padly ještě další tři branky. Za zmínku stojí čtyř gólový úspěch utočníka Langera - gratulujeme.

 

zápas: ze dne 16.4. 2011   FC Sparta Brno x FC Svratka Brno

Konečný výsledek: 0:1

Výsledek poločas: 0:1

góly hosté: Měchura Tomáš

Sobotní zápas začínal pro nás netypicky až ve 14,00 hodin, za to ale na novém travnatém hřišti fotbalového areálu FC Sparta Brno. Zápas naši hráči začali aktivně a min. prvních 15-20 minut se hrálo hlavně na půlce hřiště soupeře. Z tohoto tlaku se zrodil i jediný gól zápasu, kdy Matěj Sláma zatáhl míč po straně až k branové čáře a odtud lobem centroval přes brankáře, kde dobíhal Tomáš Měchura a dorazil balon do brány 0:1.

Velká nepříjemnost se pak stala o pár minut později, kdy právě Matěj Sláma v souboji o míč byl sražen kolenem soupeře a s otevřenou ranou na rtu musel odjet do nemocnice. Doufáme, že se zranění brzy zhojí a přejeme si jeho včasný návrat na trávník.

Konec první půle naši hráči výrazně ubrali, což soupeř uměl využít a začal ukazovat svoji sílu. Začal se dostávat   před naši bránu a zkoušel i vystřelit. Jedna tato střela orazítkovala i břevno a soupeř téměř potrestal naše zhoršené nasazení.

Druhá půlka byla poměrně vyrovnaná a soupeř pořád bojoval s nadějí, že nám může sebrat body. Ačkoliv jsme měli významně více vyloženě gólových šancí, přesně zakončit se nám nepodařilo a stav skóre se již nezměnil. 

_________________________

 

FC Svratka Brno    x  SK Rostex Vyškov

Dne 9.4. v 10,30

Výsledek poločas-  2:1

Konečný výsledek – 2:1

Góly domácí: Havlín, Vlach

Gól hosté: Vondříček

První jarní utkání hrané na domácím trávníku se hrálo za větrného počasí, kdy vyšší míče měnily znenadání dráhu letu a ne všem hráčům se to hned podařilo správně odhadnout.  Nicméně oba týmy nastoupily s velkým odhodláním my s výhodou domácího prostředí. Vyškov však výrazně lépe než na podzim obsazoval a vůbec bylo zřetelné, že v zimě nezaháleli navíc posíleni sebevědomím, když v Boskovicích v minulém kole zvítězili. Proto nám jen přišla velmi vhod jejich první chyba, kdy po našem rohovém kopu se míč zatočil směrem do brány a snad i s menším přispěním domácího obránce skončil rovnou v síti hostů. 1:0 gól – Havlín (autor rohového kopou). Toto nás samozřejmě povzbudilo a kluci měli snahu se dostat dopředu. Při jednom průniku Honzy Pavlíka byl brankářem ve vápně faulován a rozhodčí nemeškal a nařídil penaltu. Tu pak proměnil v gól také Honza – Vlach-  2:0.

Nicméně i nadále se hrál vyrovnaný zápas, hosté nic nevzdávali, naopak přidali v důrazu. Nám se naopak nedařilo ve středu pole rozehrávat správně míče, které nám pak soupeř snadno odebíral. Toto vše pak vyústilo v přečíslení naší obrany a následnou přihrávkou na neobsazeného soupeře přišel gól. Prvně to ještě vypadalo, že ji náš brankář pokryje, ale nepodařilo se a soupeř těsně před půlkou snižuje na 2:1 (gól hosté – Vondříček).

Druhá půle nepřinesla již žádné změny a ačkoliv mají kluci navíc, v závěru již spíše jen bránili jedno-gólový náskok. Toto se podařilo a další tři body se připisují do naší tabulky.

zápas: ze dne 3.4. 2011   FC Veselí nad Moravou x FC Svratka Brno

Konečný výsledek: 0:4

Výsledek poločas: 0:2

góly hosté: Vlach, Pavlík, Langer, Měchura Lukáš

V prvním zápase v jarní části přeboru nás čekal velmi těžký soupeř, který za celou podzimní část na domácím hřišti neprohrál a kdy domácí skóre 29:1 napovídalo, že tady se body nerozdávají. Naši hráči si byli této informace vědomi a v neděli před polednem vyběhli na trávník s odhodláním jim tuto bilanci zhoršit. Bohužel vyběhli na trávník umělý, poměrně malých rozměrů, kdy jako tréninkové hřiště dobrý, ale na zápas krajského přeboru při teplotě 21°C ve stínu a suchu se klidně mohlo hrát na sousedním travnatém stadionu. To nemluvím o divácích, kteří místo pěkné tribuny musely postávat za plotem.

No pokud to bylo považováno jako výhoda pro domácí, můžeme s klidem prohlásit, že nebyla, kluci již na umělce taky trénovali, takže byli připraveni. Díky menšímu rozměru hřiště se očekávalo plno osobních soubojů o balon, což se také vyplnilo. Ze začátku utkání se do nás domácí pořádně opřeli a min. prvních 10min. měli i územní převahu. Kluci však hru brzo vyrovnali a naopak po krásném přímém kopu na vzdálenější tyč od Honzy Vlacha jsme se ujali vedení. Toto kluky povzbudilo, nicméně ani soupeř se nevzdával a naše obrana měla docela hodně práce. Přesto byli pevní a žádnou příliš nebezpečnou střelu jim nedovolili. Druhý gól padl také po standardní situaci, kdy přetažený přímák stihl zpracovat Tomáš Měchura a mírně zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Pavlíka a ten již zakončoval do prázdné branky 0:2. Za tohoto stavu se i šlo do kabin.

V druhé půli jsme již trvalý tlak soupeře nedovolili, nicméně hra byla vyrovnaná i nadále a pořád bylo o co hrát. Nicméně postupem času naši kluci soupeře ve středu hřiště přehrávat, a to i díky občasným narážečkám kolem soupeře. Třetí gól padl po rohovém kopu, kdy Dominik Havlín přesně našel hlavu Ivo Langera  a ten ji nasměroval o zem do gólu 0:3. Následně měl i soupeř velkou šanci snížit, kdy po brejku z levé strany jejich střela trefila břevno naší brány. Štěstí na naší straně… Poslední čtvrtý gól padl přesně před závěrečným hvizdem,  a to kdy Lukáš Měchura hrající na pravém útoku vybojoval míč, zatáhl jej k bráně soupeře, nahrával na Ivo Langera a po odrazu míče jej pak ve skluzu dorazil za záda gólmana 0:4. Ke cti střelce posledního gólu je třeba se zmínit, že na hřišti strávil právě jen dvě-tři minuty.

 

Podzim 2010

zápas: ze dne 30.10. 2010    FC Kyjov  x  FC Svratka Brno

Konečný výsledek: 3:0

Výsledek poločas: 0:0

góly hosté: Hodaň, Havlín, Kohout Petr

 XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

zápas: ze dne 28.10. 2010    FC Svratka Brno x SC Znojmo

Konečný výsledek: 3:0

Výsledek poločas: 1:0

góly domácí: Havlín, Sláma, Vlach

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

zápas: ze dne 23.10. 2010    FC Svratka Brno x Zbrojovka Brno "C"

Konečný výsledek: 4:0

Výsledek poločas: 1:0

góly domácí: Pavlík 3, Hodaň

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

zápas: ze dne 16.10. 2010   FC Moravský Krumlov x FC Svratka Brno

Konečný výsledek: 2:2

Výsledek poločas: 0:0

góly hosté: Pavlík, Skotal

Dalo by se nazvat šlágr kola v boji o první místo se utkaly týmy z první a druhé pozcie v tabulce. Na utkání do Krumlova jsme kvůli velké marodce a souběžně hraném utkání našeho b-týmu přijeli jenom ve 12 hráčích, přičemž tentokrát náhradník Honza V. právě přišel po nemoci. Počasí již obvyklé pro tento čas - zima a intenzivní mrholení. Přesto naši hráči nastoupili do utkání s velkým odhodláním a nasazením. Hned od začátku (ostatně jak to často slýcháváme přímo z hřiště) se naši kluci do toho pustili a ukazovali fyzicky vyspělému soupeři jak se dá rychle dostat k bráně. Sice akce nekončily gólem nicméně v počtu šancí jsme v první půli měli převahu. Kluci dřeli a soupeři kromě snad dvou méně nebezpečných standardek v první půli nic nedovolili.

Druhá polovička začala pro nás stejně bojovně a brzy se nám podařilo ujmout vedení na 1:0, bohužel ne nadlouho a soupeř po přímém kopu vyrovnal. Toto kluky ale nezaskočilo a znovu se drali dopředu a po dalším rohovém kopu jsme se znovu ujali vedení. No znovu ne nadlouho soupeři se podařilo vyrovnat po zdařilé střele z velké dálky pod břevno. To z gólových situací již bylo vše, soupeř docela pravidelně střídal a stále posílal čerstvé síly do pole takže začal mít fyzicky navrh a jak se nám dařilo v první půli zatlačit jeho tak teď jsme byli v opačné situaci kdy jsme se zase poměrně často bránili my. Nicméně se skóre neměnilo a tak jsme se rozcházeli s remízou věříme, že oboustranně zaslouženou. Pořadí v tabulce se nemění a Krumlov dál vede o dva body tabulku.....

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

zápas: ze dne 9.10. 2010   FC Svratka Brno x RSM Hodonín Šardice, tréninkové centrum, o.s.

Konečný výsledek: 3:0

Výsledek poločas: 1:0

góly domácí: Sláma,  Mátl, Pavlík

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

zápas: ze dne 2.10. 2010  FC Pálava Mikulov  x  FC Svratka Brno

Konečný výsledek: 0:15

Výsledek poločas: 0:10

góly hosté:Havlín 4, Měchura Tomáš 3, Pavlík 3, Měchura Lukáš 2, Brázda, Mátl, Sláma

Zápas odehraný spíše jen z povinosti, domácích bylo jen 9 hráčů včetně brankáře, takže přesilovka byla hlavní příčinou takovéto vysoké výhry. Jeden útok stíhal druhý a končil většinou naším offsidem nebo gólem. Díky poměrně již vysokému výsedku v první polovině už kluci přestali myslet na obranu a pochopitelně se snažli téměř všichni útočit (až na brankáře). Proto se soupeři podařil jeden break, který naše obrana zastavila až za cenu faulu a žluté karty. Bohužel to bylo ve vápně, proto naásledovala penalta. Executor však nevyčkal na hvizd rozhodčího a unáhleně vystřelil - však jen do břevna. Po obdržení žluté karty se penalta opakovala nicméně po ledabylém kopu to Boris chytil. Takže domácí pohrdli i čestným gólem.  Zápas dál nemá cenu komentovat, ačkoliv se sem tam ukázaly pěkné akce, zakončení nebylo moc přesvědčivé a kluci na vstřelení gólu potřčebují příliš mnoho šancí. Pořád je co zlepšovat.......

Ještě je třeba zmínit, že tento hrací den vyhrály všechny týmy mladších  i starších žáků jak  "A" tak i "B" - to se zas tak často nestává.... :-)

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

zápas: ze dne 28.9. 2010  FC Boskovice  x  FC Svratka Brno

Konečný výsledek: 1:3

Výsledek poločas: 0:2

Zápas se odehrál za chladného a deštivého počasí, kdy ani na chvíli nepřestalo pršet. Kluci byli promočení durch hned po rozcvičení a proto jsme plni obav kdo další přibude na seznamu marodky. Kvůli nemoci s námi už nepřijeli Sláma, Pavlík a Petr Kouhout, takže jsme na lavičce měli jen dva náhradníky. Nevím jestli to bylo typem míče, povrchem nebo počasím, ale klukům se moc nedařilo zpracování ani ideální nahrávka do běhu. Většinou míč odskakoval od nohy a sklouznul se rychle k soupeři či do autu. Kluci se dlouho snažili míč dostat až do vápna aniž by stříleli z dálky, ale soupeřova obrana s vysokým stoperem většinou vše brzy vyřešila. Proto jsme kluky nabádali aby stříleli již  z dálky což může být pro brankáře za takovéhoto počasí velmi nepříjemné. První gól padl až poměrně pozdě několik minut před koncem poločasu, kdy po skrumáži po rohovém kopu se míč odrazil až k Markovi Skotalovi  a ten pěknou střelou trefil odkrytou bránu. Další těsně následoval, kdy Pavel Kohout důrazně zaútočil, podařilo se mu vystřelit, brankář střelu vyrazil a to už byla snadná práce pro Dominka Havlína. Poločas 2:0

V druhém poločase však soupeř snížil, kdy po rohovém kopu Boris centr vyrazil, ale právě jen na kopačku soupeře a ten střelou z poza penalty snížil. Nicméně rozdíl jednoho gólu dlouho netrval a za nedlouho se znovu pěknou akcí ukázal Pavel Kohout, kdy rychlým průnikem dostal balon až před velké vápno, tam již tísněný obránci stačil nahrát na nabíhajícího Lukáše Hodaně a ten nekompromisní tvrdou střelou na vzdálenější tyč zavěsil do brány. Skóre se dál již neměnilo a ke konci se již všichni hráči těšili do teplých sprch. Mladší žáci také vyhráli 10:1 proto z Boskovic vezeme plný počet bodů ... :-)
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

zápas: ze dne 25.9. 2010  FC Svratka Brno x SK Líšeň

Konečný výsledek: 1:1

Výsledek poločas: 1:1

Soupeř vytěžil z minima maximum a ukázal jak se hraje "beton". Proti fyzicky vyspělím obráncům jsme se těžko dostávali do zakončení ačkoliv tlak byl stále zvyšován. Zejména v druhé  půli již soupeř jen bránil a mimo jediné ojedinělé akce s nepřesným zakončením již nic útočného nepředvedl. Bohužel stále se hraje na branky :-) a tu jsme vstřelit již nedokázali. Jinak bych mohl zopakovat to co jsem psal u zápasu s Veselím, ikdyž převaha nebyla tak zřejmá pocit zmaru a hořkosti ze ztráty bodů zůstává.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

zápas: ze dne 19.9. 2010  FC Dosta Bystrc  x  FC Svratka Brno

Konečný výsledek: 0:3 (kotumace)

Soupeř přišel na svůj domácí zápas se šesti hráči, protože jejich A tým zrovna hrál venku v Havl. Brodě. Nerozumíme tomu proč za každou cenu chtějí hrát obě soutěže, když na to kluky nemají ......

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

zápas: ze dne 11.9. 2010  FC Svratka Brno x Sparta Brno

Konečný výsledek: 1:0

Výsledek poločas: 0:0

Střelci gólů:  Pavlík

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

zápas: ze dne 4.9. 2010  Vyškov "B"    x FC Svratka Brno

Konečný výsledek: 0:10

Výsledek poločas: 0:4

Střelci gólů: Tomáš Měchura 3x, Pavlík 2x, Havlín 2x, Langer 2x, Měchura Lukáš 1x

Hodnocení:

Kvůli mistrovství mládeže v atletice na domovském stadionu soupeře se utkání hrálo v sousedních Dědicích, kde i domácí byli v podstatě hosté. Hřiště trochu menší, s vysokou a mokrou trávou. Kluci nastoupili s odhodláním napravit střeleckou nemohoucnost z minulého utkání s Veselím, čemuž ještě více pomohl hec od Jakuba, kdy po dosažení určitého skóre přislíbil, že provede koupel v místním potoku. (viz fotoalbum). Nicméně odhodlání i naplnili a již v první minutě jsme otevřeli skóre, kdy brácha vyslal bráchu, brankář zaspal a nevyběhl, což umožnilo Lukáši posunout balon placírkou do brány.  Tímto rychlým gólem se zbavili případné nervozity a během dalších 10 minut to již bylo 4:0. Pravdou je, že béčko Vyškova bylo proti nám výškově podstatně menší a svědčilo o tom, že je doplněno nižším ročníkem. V druhé polovině poločasu se však z naší strany vytratila fotbalovost, kdy kluci hůře zpracovávali balón, hodně jej nakopávali vzduchem jakoby si mysleli, že to půjde samo. Nicméně i soupeř předvedl svou fotbalovost a několikrát ukázal jak lze připhrávkou z první projít i kolem větších hráčů.

Druhá půlka se však gólově rozjela a trochu i silou jsme postupně zvyšovali  skóre až do té vyhecované desítky. Utkání jednoznačné výsledkem, ale ne tak úplně převahou.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

zápas: ze dne 27.8. 2010  FC Svratka Brno x FC Veselí  nad Moravou

Konečný výsledek: 1:1

Výsledek poločas: 0:0

Střelci gólů: Tomáš Měchura   : Dominik Hodonsky

Hodnocení: Jako festival zkažených šancí mohl připadat sobotní zápas na domácím hřišti. Naši hráči si vytvořili naprostou převahu jak územní tak i v držení míče a nejvíce i v počtu gólových šancí. Bohužel koncovka našich předních hráčů zklamala a  naopak dala vyniknout  brankáři soupeře, který  jejich tým podržel a pomohl udržet bezbrankový poločas. V druhé půli kluci nastoupili ještě se zvýšenou aktivitou a zdálo se, že góly už musí každou chvíli přijít. Bohužel střelecké trápení pokračovalo a teprve až po polovině druhé části se podařilo prorazit soupeřovu neprůstřelnost. Samotný gól padl po perfektní zpětné přihrávce od Matěje Slámy na nabíhajícího T. Měchuru, který pěknou střelou  před velkým vápnem umístil míč k tyči a nedal brankáři šanci. Nicméně několik málo minut  před koncem byl tomu samému hráči písknut faul a soupeř po přesně kopnutém přímáku srovnal skóre. Toto byl poměrně šok, protože to byla od soupeře jediná střela na bránku. Zbytek zápasu se dohrával již v mírné křeči a skóre se již nezmněnilo. Vzhledem k celkovému průběhu zápasu se pak nemůžeme divit, že se soupeř radoval jako kdyby vyhrál. Naopak naši byli zklamáni a těžko se sbírali zpátky do kabin. Problém s produktivitou musíme rychle vyřešit, takhle body rozdávat nesmíme !!!

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

zápas: ze dne 21.8. 2010  FC Svratka Brno x FC Blansko

Konečný výsledek: 7:0

Výsledek poločas: 2:0

Střelci gólů: Pavlík 3, Havlín, Julínek, Langer, Vlach


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hmm....

(K.S., 26. 9. 2010 7:49)

My taky nerozumíme tomu, proč Svratka stejně jako loni odmítla přeložit utkání, když má tolik hráčů ...